Vzduchový revolver Umarex UX Tornado 4,5mm - Umarex UX Tornado 4,5mm

Nacházíte se zde: Domovská stránka / VZDUCHOVÁ PISTOLE PODLE CENY / Vzduchová pistole do 5000 Kč / Umarex UX Tornado 4,5mm  
Vzduchový revolver Umarex UX Tornado 4,5mm - Umarex UX Tornado 4,5mm
Výrobce Umarex
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 20 Kč
Cena bez DPH: 1033 Kč
Cena s DPH: 1250 Kč

Popis produktu

Vzduchový revolver na ocelové BB broky. Předností balení jsou tři kusy zásobníků. UX Tornado je určené na klasickou 12g Co2 bombičku, která se vkládá do levé střenky rukojeti. Revolver je vyroben z plastu, ale vnitřní mechanismus je kovový.

Uvnitř se nachází ocelová hlaveň a pohonné ústrojí pro CO2 plyn. Proti nechtěnému výstřelu je Tornado vybaveno manuální pojistkou. Spoušťový mechanismus SA/DA.


Rám revolveru je vybaven Lištou Weaver (22mm). Jedna se nachází klasicky na vrchu Tornada pro uchycení kolimátoru, a ta druhá je pod hlavní pro upevnění svítilny.

??Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Praktická zkušenost: Netradiční vzhled dodává revolveru dynamiku a dravost. Obsahem balení jsou tři zásobníky, a tudíž není nutno dokupovat ihned náhradní. Možnost uchytit kolimátor na weaver lištu. Manuální pojistka.

kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Plynovky

 

18.6 %

Flobertky

 

16 %

CO2 pistole

 

16.1 %

Vzduchové pistole

 

23.3 %

Vzduchovky

 

26 %

celkem hlasů: 5878

nejprodavanejsi