Vzduchová pistole ASG CZ-75 P-09 Duty Blow Back Desert 4,5mm - ASG CZ-75 P-09 Duty Blow Back Desert 4,5mm

Nacházíte se zde: Domovská stránka / VZDUCHOVÁ PISTOLE PODLE ZNAČKY / Vzduchová pistole ASG / ASG CZ-75 P-09 Duty Blow Back Desert 4,5mm  
Vzduchová pistole ASG CZ-75 P-09 Duty Blow Back Desert 4,5mm - ASG CZ-75 P-09 Duty Blow Back Desert 4,5mm
Výrobce ASG
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 20 Kč
Cena bez DPH: 2802 Kč
Cena s DPH: 3390 Kč

Popis produktu

Tato pistole je vzhledově velmi dokonalou replikou pistole CZ P-09 Duty Desert. Firma ASG přichází na trh se svou první pistolí na olověné diabolky, přičemž zbraň neztratila schopnost střelby ocelovými kuličkami. CO2 bombička má své místo v plastové pažbičce stejně, jako je tomu u ostatních modelů této značky. Oboustranný zásobník má kapacitu 2x 8 ks střel. Stejný systém nabízí také firma Gamo. ??Model je možno využít i na ocelové BB broky, které v zásobničku drží na magnetu.

Stejně jako originál, je pistole vybavena pojistkou proti nechtěnému výstřelu. I ostatní ovládací prvky kopírují originál, včetně systému bezpečného vypuštění nataženého kohoutu.

Pohon zajišťuje 12g CO2 bombička, na niž lze vystřílet 60-70 ran. Výhodou je také dostatečně velká kapacita zásobníku. Po vypálení osmi ran lze zásobník vypustit, otočit o 180°, zasunout do zbraně a střelec má k dispozici dalších 8 ran. ??Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a zašroubováním matice se zbraň natlakuje.

Po stisknutí spouště narazí kohout na ventil, který vypustí za střelu hnací plyn a ten ji vyžene z hlavně. ?Vývrt je natolik kvalitní, že lze používat olověné diabolky i ocelové BB broky bez nebezpečí opotřebení hlavně.

Dalším plusem je systém Blow-Back, který umožňuje po výstřelu pohyb závěru vzad, což umocní realistický dojem ze střelby. Systém Blow-Back navíc ulehčuje střelbu, protože při pohybu vzad natáhne kohout. První výstřel lze uskutečnit buď natažením kohoutu palcem či stažením závěru vzad (režim SA), nebo pouhým promáčknutím spouště (režim DA). Zbraň funguje v samonabíjecím režimu. K reálnosti střelby také přispívá i hmotnost zbraně, která se téměř přibližuje svému vzoru.

?Praktická zkušenost: Velmi podařená a reálná kopie pistole CZ P-09 Duty. Dokonale padne do ruky a její cena je odpovídá výkonu. Výhodou je možnost terčové střelby olověnými diabolkami či destruktivní střelba ocelovými kuličkami. Ke zbrani lze dokoupit doplňky, které lze zavěsit na spodní lištu. Zbraň ocení fandové pistolí české výroby.

Videa (video je pouze ilustrativní):kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Plynovky

 

18.7 %

Flobertky

 

16.1 %

CO2 pistole

 

15.9 %

Vzduchové pistole

 

23.2 %

Vzduchovky

 

26 %

celkem hlasů: 6135

nejprodavanejsi