Vzduchový revolver ASG Dan Wesson 715 6" Silver - ASG Dan Wesson 715 6" Silver

Nacházíte se zde: Domovská stránka / VZDUCHOVÁ PISTOLE PODLE ZNAČKY / Vzduchová pistole ASG / ASG Dan Wesson 715 6" Silver  
Vzduchový revolver ASG Dan Wesson 715 6" Silver - ASG Dan Wesson 715 6" Silver
Výrobce ASG
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 50 Kč
Cena bez DPH: 3050 Kč
Cena s DPH: 3690 Kč

Popis produktu

Dan Wesson 715 působí díky dokonalé preciznosti při výrobě perfektním dojmem. Revolver je vyroben na CNC strojích z celokovového provední, a tudíž je to znát i ná váze, která je 1225 g. Šesti palcová hlaveň včetně lišty a závitu je vyrobena z jednoho kusu. Model 715 patří na trhu mezi nejlepší vzduchové revolvery v oblasti CO2.  Střenky jsou vyrobeny z gumy v imitaci Hogue. CO2 bombička se nachází v rukojeti a dotahuje se pomocí šestihranného klíče, který není součástí balení. ??

Velkou výhodou oproti konkurenci je kovová spoušť včetně lučíku. Bubínek revolveru, je také vyroben z jednoho kusu a je určen na šest nábojnic, které se plní ocelovým brokem. Pojistka bubínku se zde nachází trochu netradičně až za bubínkem. Pokud chcete 715 zajistit manuální pojistkou, tak tu naleznete pod kohoutem zbraně. Hledí tohoto modelu je možno nastavit.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Pro tuto zbraň doporučujeme dokoupit CO2 bombičky a vhodné ocelové BB broky, které jsou nezbytné pro střelbu.

Praktická zkušenost:
Revolver můžeme opravdu zařadit mezi top zbraně na CO2. Zpracování kovových částí je přesné a kvalitní. Mile nás překvapili gumové střenky, které z pravidla u jiných modelů bývají v plastu. Pokud někdo hledá věrnou kvalitní kopii, tak můžeme vřele doporučit.

Videa (video je pouze ilustrativní):

kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Plynovky

 

18.7 %

Flobertky

 

16.1 %

CO2 pistole

 

15.9 %

Vzduchové pistole

 

23.2 %

Vzduchovky

 

26 %

celkem hlasů: 6135

nejprodavanejsi