Vzduchová pistole Umarex HPP 4,5mm - Umarex HPP 4,5mm

Vzduchová pistole Umarex HPP 4,5mm - Umarex HPP 4,5mm
Výrobce Umarex
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 373 Kč
Cena bez DPH: 2058 Kč
Cena s DPH: 2490 Kč

Popis produktu

Pistole Umarex HPP má kovové tělo, vnitřní mechanizmy ze slitiny kovu, polymerová je pouze pažbička a zásobník. Bombička se vkládá do pažbičky. Polymerový zásobník na ocelové 4,5mm BB broky je umístěn v pažbičce a lze ho dokoupit samostatně. Na zbrani je umístěna weaver lišta 22mm pod hlavní. Samozřejmostí je pojistka pro zajištění zbraně.

BlowBack - pohyb závěru při střelbě dodává realistický pocit jako u ostrého modelu.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Praktická zkušenost: Jedna z cenově nejdostupnějších celokovových zbraní se systémem BlowBack. Dle našeho názoru jde o opravdu kvalitní kousek, který již na první pohled nevypadá lacině a působí spíše jako dražší model. Jednoduchá obsluha a manipulace je již u zbraní firmy Umarex samozřejmostí. Příjemně sedí v dlani a plusem je i weaver lišta 22mm pro montáž svítilny či jiného taktického mířidla. BlowBack umocňuje požitek ze střelby.

Videa (video je pouze ilustrativní):


kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Plynovky

 

19.1 %

Flobertky

 

16.2 %

CO2 pistole

 

16.2 %

Vzduchové pistole

 

22.7 %

Vzduchovky

 

25.7 %

celkem hlasů: 7001

nejprodavanejsi