Vzduchová pistole Umarex IWI Mini UZI 4,5mm - Umarex IWI Mini UZI 4,5mm

Nacházíte se zde: Domovská stránka / VZDUCHOVÁ PISTOLE PODLE ZNAČKY / Vzduchová pistole Umarex / Umarex IWI Mini UZI 4,5mm  
Vzduchová pistole Umarex IWI Mini UZI 4,5mm - Umarex IWI Mini UZI 4,5mm
Výrobce Umarex
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 150 Kč
Cena bez DPH: 2554 Kč
Cena s DPH: 3090 Kč

Popis produktu

Novinkou od firmy Umarex je vzduchový samopal IWI Mini UZI. Jak už jsme u firmy Umarex zvyklí, tak se jedná o velice povedenou repliku UZI pistole se sklopnou pažbou.

Celá zbraň má kovový rám a hlaveň je uzavřená do ABS plastové kapotáže. Velkou výhodou pro ovladatelnost a komfort při střelbě je sklopná pažba IWI Mini UZI, která je rovněž z kovu.

Tato zbraň má velká kapacitu zásobníku, který je na 28ks BB ocelových broků. Bombička CO2 se vkládá do rukojeti a zásobník se střelivem je zvlášť. Jako příslušenství naleznete v balení prodloužení hlavně, které slouží jako imitace tlumiče.

Princip systému CO2: Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Praktická zkušenost: Již na první pohled se jedná opravdu o zdařilou repliku. Pro destrukční střelbu je díky velké kapacitě zásobníku vhodná a určitě ji doporučujeme.

Videa (video je pouze ilustrativní):

kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Plynovky

 

19.1 %

Flobertky

 

16.2 %

CO2 pistole

 

16.2 %

Vzduchové pistole

 

22.7 %

Vzduchovky

 

25.7 %

celkem hlasů: 7001

nejprodavanejsi