Vzduchová pistole Umarex Walther PPQ černá 4,5mm - Umarex Walther PPQ černá 4,5mm

Nacházíte se zde: Domovská stránka / VZDUCHOVÁ PISTOLE PODLE ZNAČKY / Vzduchová pistole Umarex / Umarex Walther PPQ černá 4,5mm  
Vzduchová pistole Umarex Walther PPQ černá 4,5mm - Umarex Walther PPQ černá 4,5mm
Výrobce Umarex
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 50 Kč
Cena bez DPH: 3298 Kč
Cena s DPH: 3990 Kč

Popis produktu

Vzduchová pistol Walther PPQ černá má lépe zpracovaný kovový závěr a také nové zpracování rukojeti. Jedná se opravdu o dobře provedenou repliku, jelikož i kovové tělo je pokryto speciálním polymerem, stejně jako tomu je u originálu.

CO2 bombičku vkládáme do pažbičky. Ve zbrani je uschován osmiranný věnečkový zásobník na olověné diabolo a samozřejmostí je pojistka proti náhodnému výstřelu.

Princip systému CO2:
Bombička se vloží do zbraně a mechanickým uzavřením se napíchne na trn. Po stisknutí spouště narazí kohout na úderník ventilu a ventil se otevře. Tudy začíná proudit plynný CO2 z bombičky, který vyžene střelu z hlavně.

Praktická zkušenost:
Tuto zbraň používá novodobý James Bond. Jedná se o opravdu perfektní repliku zbraně Walther P99 včetně firemních log. Tato pistole se vyznačuje robustní konstrukcí a perfektně tvarovanou pažbičkou, která Vám ihned padne do ruky. Tato pistole je vybavena drážkovanou hlavní, která Vám zaručí dostatečnou přesnost střelby. Jedná se o opravdu spolehlivý model.

Videa (video je pouze ilustrativní):


kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Plynovky

 

19.1 %

Flobertky

 

16.2 %

CO2 pistole

 

16.2 %

Vzduchové pistole

 

22.7 %

Vzduchovky

 

25.7 %

celkem hlasů: 7001

nejprodavanejsi