Vzduchová pistole SPA Artemis CP-9M 4,5mm - SPA Artemis CP-9M 4,5mm

Nacházíte se zde: Domovská stránka / VZDUCHOVÁ PISTOLE PŘÍSLUŠENSTVÍ / Vzduchová pistole CO2 / SPA Artemis CP-9M 4,5mm  
Vzduchová pistole SPA Artemis CP-9M 4,5mm - SPA Artemis CP-9M 4,5mm
Výrobce SPA
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 100 Kč
Cena bez DPH: 2140 Kč
Cena s DPH: 2590 Kč

Popis produktu

Vzduchová pistole CP9M patří mezi pistole, vyráběné dnes již známou čínskou společností SPA, která dříve představila model Bullpup P12. Základním rysem modelů CP je jednorázová 12g CO2 bombička, jejíž náplň slouží jako hnací médium.

Bombička se jednoduše vkládá po odšroubování zátky do kontejnéru umístěného pod hlavní. Na jednu standardní CO2 bombičku lze za běžných teplotních podmínek vystřílet až 40 ran. Vhodné střelivo do pistolí CP jsou klasické diabolky, protože zbraně je osazena drážkovanou hlavní. U tohoto modelu CP 9M je již natahování nabíjecí páky umístěno na levé straně, proto není nutno, při střelbě pravou rukou, přehmatávat na opačnou stranu zbraně. Dalším kladem  pistole je multifunkční využití.

Součástí zbraně je devítiranný zásobník, takže záleží na střelci, zda bude mít pistoli opakovací, či s využitím redukce, která je součástí balení, jednoduše přestaví zbraň na jednorannou. K pistoli lze dokoupit tuningovou pružinu. Pažbení je vyrobeno ze dřeva, proto pistole působí příjemným estetickým dojmem. 

Pažbička je ergonomicky dobře řešena. Pistole je vybavena pevnou muškou a na rybině osazenými výškově i stranově stavitelnými mířidly. Ta lze sejmout a na lištu nasadit např. kolimátor, který lze dokoupit jako příslušenství ke zbrani.

Praktická zkušenost: Jedná se o velmi spolehlivou a přesnou  pistoli na CO2 bombičky, určenou pro zábavnou střelbu. I přes nízkou cenu se vyznačuje velmi kvalitním dílenským zpracováním.


Videa (video je pouze ilustrativní):kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Plynovky

 

19.3 %

Flobertky

 

16.3 %

CO2 pistole

 

16.2 %

Vzduchové pistole

 

22.6 %

Vzduchovky

 

25.6 %

celkem hlasů: 7299

nejprodavanejsi