Vzduchová pistole SPA PP700W 4,5mm - SPA PP700W 4,5mm

Vzduchová pistole SPA PP700W 4,5mm - SPA PP700W 4,5mm
Výrobce SPA
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 90 Kč
Cena bez DPH: 3678 Kč
Cena s DPH: 4450 Kč

Popis produktu

Jedná se o pistoli používající jako hnací médium vzduch. Proto se řadí mezi PCP vzduchové zbraně. Hlavním rysem modelu je objemná kartuše, která dokáže pojmout 67,5 cm3. Na konci vzduchové kartuše je umístěn jednoduše přehledný manometr, který ukazuje aktuální stav tlaku. Pro plnění slouží klasický quickfill konektor s průměrem 7mm. Pro plnění jej stačí pouze zasunout do plnicího otvoru.

Spoušť je chromovaná, chráněná lučíkem vyrobeným z hliníku. V samotném lučíku se nachází otvor, kterým se nastavuje na spoušťovém jazýčku délka chodu spouště. Po sejmutí rukojeti je možno nastavit bicí pružinu, otvorem z přední vnitřní strany lučíku pak v určitém rozmezí i tlak regulátoru. Výhodou tohoto modelu je, že má regulátor již zabudován.

?Pažba pistole je vyrobena ze zeleného polymeru s černou hřbetní částí.  Rukojeť padne dobře do ruky a nepůsobí robustně. Délka rukojeti, vhodné pro praváka i leváka, je také dostačující, protože prsty nepřesahují pažbičku. Jedná se o jednoranný model, proto je třeba pootočit blok nabíjecí klapky doprava a do odkryté komory vložit diabolku. Po zavření klapky je nutno pro výstřel natáhnout kohout. ??Hlaveň pistole je drážkovaná, obalená pláštěm, který zajistí tišší zvuk.

Model není vybaven mířidly. Má proto na těle 11mm rybinu pro uchycení kolimátoru či optického zaměřovače.??

Jelikož je součástí pouze quickfill adaptér, který výrobce nemá na závit, je nutno dokoupit rychlospojku, která je vhodná jak na pumpu, tak i na láhev s hadicí.

Praktická zkušenost: Malá, lehká vzduchová pistole za přijatelnou cenu. Dobře padne do rukou. Není sice vybavena mířidly, ale lze ji doplnit kolimátorem z naší nabídky. Nabízí dostatečný počet výstřelů za dobrou cenu.

kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Plynovky

 

18.6 %

Flobertky

 

16 %

CO2 pistole

 

16.1 %

Vzduchové pistole

 

23.3 %

Vzduchovky

 

26 %

celkem hlasů: 5878

nejprodavanejsi