Pouzdro na pušku HUNTER BLACK - Pouzdro na pušku HUNTER BLACK

Nacházíte se zde: Domovská stránka / VZDUCHOVÁ PISTOLE PŘÍSLUŠENSTVÍ / Vzduchová pistole Pouzdra na zbraně / Pouzdro na pušku HUNTER BLACK  
Pouzdro na pušku HUNTER BLACK - Pouzdro na pušku HUNTER BLACK
Výrobce Valiant
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 30 Kč
Cena bez DPH: 455 Kč
Cena s DPH: 550 Kč

Popis produktu

Pouzdro na dlouhé zbraně HUNTER BLACK je vhodné pro přenos sportovních a loveckých zbraní. Je vyrobeno z kvalitního a hlavně dostatečně odolného materiálu. Přes celou délku tašky vede dostatečně robustní zip, který urychluje vkládání zbraní.

Díky odolnému materiálu, ze kterého je pouzdro vyrobeno, bude tento obal chránit zbraň před poškrábáním a případným pádům. Tato taška je také vybavena dostatečně silnými úchyty, které unesou i vysokou zátěž. Na zadní straně je umístěn popruh, který slouží k přenášení na rameni, což je při váze zbraní velice dobrý prvek.

Vnitřek tohoto pouzdra je vystlán molitanem, který je potažen jemnou látkou. Tento materiál je šetrný i k dřevěným pažbám, které jsou velice náchylné na poškrábání.

Praktická zkušenost: Jedná se o opravdu kvalitní tašku, která zaujme svým zpracováním a dostatečnou ochranou funkcí. Důležitou vlastností je také její skladnost.

Vnitřní Rozměry tašky:
  • Délka 122,5cm
  • Výška 27cm
  • Šířka 3cm
kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Plynovky

 

19.3 %

Flobertky

 

16.3 %

CO2 pistole

 

16.2 %

Vzduchové pistole

 

22.6 %

Vzduchovky

 

25.5 %

celkem hlasů: 7349

nejprodavanejsi