Střelnice Raven čtyři duchové magnetická - Střelnice Raven čtyři duchové magnetická

Nacházíte se zde: Domovská stránka / VZDUCHOVÁ PISTOLE PŘÍSLUŠENSTVÍ / Vzduchová pistole Terče / Střelnice Raven čtyři duchové magnetická  
Střelnice Raven čtyři duchové magnetická - Střelnice Raven čtyři duchové magnetická
Výrobce Raven
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 50 Kč
Cena bez DPH: 702 Kč
Cena s DPH: 849 Kč
Početks

Popis produktu

Tato střelnice je vhodná zejména pro sportovní, tréninkovou, ale i pro rekreační střelbu. Celá střelnice je vyrobena z plechu o tloušťce 1mm a uvnitř jsou umístěny 4 terče ve tvaru duchů a jeden středový kruhový terčík. Duchové a kruhový terčík jsou vyrobeny z plechu o tloušťce 2mm.

Když dojde k zasažení terčíku, tak zůstane přichycena magnetem ve střelnici v ležící poloze. Výhodou je, že v případě zasažení všech terčů je nemusíte manuálně postavit, ale stačí zasáhnout prostřední kruhový terč a duchové se automaticky postaví do původní polohy a díky tomu můžete pokračovat v střelbě.

V průběhu střelby se také nemusíte starat o olověné zbytky střeliva, jelikož tato střelnice slouží také jako lapač. Vystřelené diabola se hromadí v zadní části střřelnice a stačí je jen občas vysypat. Tato funkce jistě ušetří čas a energii při úklidu po střelbě. Výhodou také je, že se dá střelnice pohodlně zavěsit.

Praktická zkušenost:
Střelnice Raven je vhodná pro vzduchové pistole o výkonu do 10J a to na vzdálenost od 10 metrů. Pro dlouhé vzduchové zbraně, které mají energii do 16J určitě doporučujeme postavit střelnici do minimální vzdálenosti 15 metrů, jelikož při kratší vzdálenosti může dojít k deformaci terčíků. Důležité je, aby střelec vždy znal sílu své zbraně a v návaznosti na to zvolil vhodnou vzdálenost střelnice.

Jestliže dojde k nesprávné volbě vzdálenosti střelnice a následně k deformaci střelnice, tak na tyto vady se nevztahuje případná reklamace.

Rozměry střelnice:

  • Šířka: 493mm
  • Výška: 200mm
  • Hloubka: 220 mm
  • Hmotnost: 4,7 kg
  • Počet cílů: 5
kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Plynovky

 

18.5 %

Flobertky

 

15.9 %

CO2 pistole

 

16.2 %

Vzduchové pistole

 

23.2 %

Vzduchovky

 

26.2 %

celkem hlasů: 5751

nejprodavanejsi