Střelnice Venox čtyři terčíky magnetická - Střelnice Venox čtyři terčíky magnetická

Nacházíte se zde: Domovská stránka / VZDUCHOVÁ PISTOLE PŘÍSLUŠENSTVÍ / Vzduchová pistole Terče / Střelnice Venox čtyři terčíky magnetická  
Střelnice Venox čtyři terčíky magnetická - Střelnice Venox čtyři terčíky magnetická
Výrobce Venox
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost:
Sleva: 50 Kč
Cena bez DPH: 702 Kč
Cena s DPH: 849 Kč

Popis produktu

Tato střelnice je vhodná zejména pro sportovní, tréninkovou, ale i pro rekreační střelbu. Celá střelnice je vyrobena z plechu o tloušťce 1mm a uvnitř jsou umístěny 4 kruhové terče a jeden středový kruhový terčík. Kruhové terčíky jsou vyrobeny z plechu o tloušťce 2mm.

Když dojde k zasažení terčíku, tak zůstane přichycen magnetem v horní části střelnice. Výhodou je, že v případě zasažení všech terčíků je nemusíte manuálně spustit, ale stačí zasáhnout prostřední kruhový terč a terčíky se automaticky spustí do původní polohy a díky tomu můžete pokračovat v střelbě.

V průběhu střelby se také nemusíte starat o olověné zbytky střeliva, jelikož tato střelnice slouží také jako lapač.
Vystřelené diabola se hromadí v zadní části střřelnice a stačí je jen občas vysypat. Tato funkce jistě ušetří čas a energii při úklidu po střelbě. Výhodou také je, že se dá střelnice pohodlně zavěsit.

Praktická zkušenost: Střelnice Venox je vhodná pro vzduchové pistole o výkonu do 10J a to na vzdálenost od 10 metrů. Pro dlouhé vzduchové zbraně, které mají energii do 16J určitě doporučujeme postavit střelnici do minimální vzdálenosti 15 metrů, jelikož při kratší vzdálenosti může dojít k deformaci terčíků. Důležité je, aby střelec vždy znal sílu své zbraně a v návaznosti na to zvolil vhodnou vzdálenost střelnice.

Jestliže dojde k nesprávné volbě vzdálenosti střelnice a následně k deformaci střelnice, tak na tyto vady se nevztahuje případná reklamace.

Rozměry terčíků:

  • Šířka: 24mm
  • Výška: 25mm

Rozměry střelnice:

  • Šířka: 322mm
  • Výška: 185mm
  • Hloubka: 148 mm
  • Hmotnost: 1,9 kg
  • Počet cílů: 5
kosik
Položek: 0 ks
Cena bez DPH: 0 Kč
Cena s DPH: 0 Kč
topkontakt
vzduchova pistole.cz
Tomáš Zlámalík
Telefon: +420739417988
anketa

Jaký typ zbraně preferujete?

Plynovky

 

19.3 %

Flobertky

 

16.3 %

CO2 pistole

 

16.2 %

Vzduchové pistole

 

22.6 %

Vzduchovky

 

25.6 %

celkem hlasů: 7299

nejprodavanejsi